strona główna   |   artykuły   |   zarządzanie nieruchomościami   |   o firmie   |   kontaktUżytkownik
Haslo
Potwierdź hasło
E-Mail
Potwierdź E-Mail

Rejestracja oznacza akceptację [ regulaminu ]

* Na podany adres wyślemy potwierdzenie rejestracji i link do aktywacji. Podany podczas rejestracji adres będzie loginem do portalu www.leszczynskie.pl

Uwaga!

Nowy zarejestrowany użytkownik aby się zalogować musi najpierw autoryzować swoje konto.

Jeżeli zamieszczono ogłoszenie bez rejestracji i autoryzacji konta lub też nie dokonano prawidłowego logowania, to takie ogłoszenie nie zostanie dodane do loginu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez System Plus Sp. z o. o. z siedzibą w Lesznie przy ul. B. Chrobrego 22, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od System Plus Sp. z o. o. oraz innych osób. System Plus Sp. z o. o. informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto każdemu użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dotyczących korzystania przeze mnie z serwisów, usług i funkcjonalności świadczonych przez System Plus Sp. z o. o. w celach statystycznych i marketingowych przez System Plus Sp. z o. o. z siedzibą w Lesznie przy ul. B. Chrobrego 22, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od System Plus Sp. z o. o. oraz innych osób. System Plus Sp. z o. o. informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto każdemu użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.